Objevte blahodárné účinky stříbrné a přírodní kosmetiky

Žijete rádi naplno? Sport, cestování, zábava ale i mnoho práce, jsou nyní trendy součást našich životů. Bohužel s uspěchanou dobou přichází i větší zátěž na naše tělo či naši pokožku a čím dál tím častěji se setkáváme s velkou citlivostí, ekzémy a dalšími alergiemi. Pro větší ochranu pak zkoušíme nové a nové přípravky,  které by nám život alespoň trochu zpříjemnily.

Do kosmetiky se v současné době přidávají různé přírodní a bylinné extrakty, které jsou šetrnější pro naše tělo. To je již vcelku známá věc, ale slyšeli jste již o aktivním stříbru? Již naši předkové jej pro své vlastnosti využívali, a s pomocí dnešní vědy, má mnohem více pozitivních účinků, než si dovedete představit.

Aktivní stříbro lze najít například v oblečení, ale také v kosmetice. I my tuto blahodárnou stříbrnou kosmetiku nabízíme, mezi nejoblíbenější produkty patří:

 

Stříbro zpomaluje aktivitu enzymů, jenž napomáhají dělení buněk, a tím brání jejich množení. A jaký to má pro nás přínos? Má skvělé antibakteriální účinky neboli bakteriostatické účinky. Stručně řečeno, působí proti bakteriím rozkládajícím pot. Pokud se tedy aktivní stříbro přidá například do materiálu pro oblečení, tak při nadměrném pocení materiál nezapáchá. To samé platí u ponožek s aktivním stříbrem, které se staly velmi oblíbeným produktem. Nyní se navíc vyrábějí i vložky do bot s aktivním stříbrem, které většina ocení hlavně v letním období.

Samá pozitiva nenese aktivní stříbro jen v oděvním odvětví, ale také v kosmetice. Nejvíce jej doporučují lidé s velmi citlivou pokožkou a ti, kteří trpí na alergie a ekzémy. Hlavním důvodem je to, že stříbro ničí až 650 choroboplodných bakterií, virů, mykóz a plísní. Vědci se tak využitím stříbra vyhýbají uměle vytvořeným složkám, které jsou pro tělo méně odbouratelné, či mají jiné vedlejší a nežádoucí účinky.

Patříte mezi ty, kteří se rádi hýčkají? Pak je pro vás spojení stříbrné kosmetiky například s příměsí aloe vera, makadamového oleje, bambuckého másla a dalších vitamínů, tím pravým ořechovým. Kosmetika s aktivním stříbrem pokožku neskonale vyživuje a opečovává.

V neposlední řadě nesmíme zapomenout, že v této pandemické době při nespočtu využití antibakteriálního gelu naše pokožka dostává, jak se říká, na frak. Skvělým řešením pro ty, kteří mají citlivou pokožku, mohou být i sanitární gely s aktivním stříbrem či antibakteriální gely s tea tree, díky kterým máte ruce jako v bavlnce.

A pokud se teprve chystáte na dovolenou, přibalte si s sebou také 100% přírodní opalovací máslo Naturetics. Nejen že nezatěžuje životní prostředí, ale je voděodolné, nezanechává bílou vrstvu a účinkuje ihned po aplikaci 

 

Chci vyzkoušet přírodní a stříbrnou kosmetiku