Varianty vůní

CITRUS Osvěžující vůně citronů zpříjemní pobyt v jakémkoliv interiéru, včetně kanceláří, obývacích pokojů, předsíní i toalet. Citrusové vůně oceníte jak v horkých letních měsících, tak v zimě.
JABLKO Vůně, která zahřeje. Kořeněná směs jablka a skořice se stala typickým atributem zimních měsíců, zvláště pak období Vánoc. Provoňte svůj domov, kancelář a další interiér zklidňující i okouzlující směsí jablka a skořice!
MANGO Sladká exotická vůně manga si snadno získá vaše smysly, působí zklidňujícím i elegantním dojmem. Závěskou mango můžete bez obav provonět pracovny, kanceláře, zasedací místnosti a další pracovní interiér. Exotickou vůni manga oceníte v chladných měsících, její využití je však univerzální.
MELOUN Cizokrajná, nasládlá vůně melounu snadno potlačí nepříjemný zápach na toaletě a stejně dobře zpříjemní pobyt v kancelářích, předsíni i v prostředí domova.
kiwigrapefruit  

Dokonalá souhra exotických vůní, které uhranou vaše smysly a zpříjemní váš pobyt doma i v kanceláři. Vůni kiwi-grapefruit lze využít 12 měsíců v roce, ale oblíbíte si ji zejména v zimě, kdy vás přenese rovnou do tropického ráje!

ocean  

Ponořte se do osvěžující vůně oceánu, která povzbudí vaši mysl a zároveň efektivně přehluší nepříjemné pachy. Závěsky využijete v pracovnách, kancelářích, restauracích a díky silné vůni také na toaletách.