Jak vybírat interiérové vůně

Citrón, mango, meloun, skořice s jablkem, oceán nebo kiwi s grapefruitem?

Kdyby se jednalo o ovoce a nikoli varianty vůní do interiérů, výběr jednoho z nich by byl jednodušší.

Přesto si s výběrem nelamte hlavu a klidně provoňte svůj byt, pracovnu či toaletu tou vůní, která se vašemu čichovému ústrojí právě zamlouvá nejvíc.

Pro váhavější nabízíme inspiraci v podobě několika doporučení, jak vybrat interiérové vůně!

Vybíráme vůně podle ročního období

Jablko je symbolem Vánoc od nejstarších dob a jeho vůni, často přizdobenou skořicí, můžeme ve svátečním čase ucítit v mnoha českých domácnostech. A to nejen o Vánocích, ale během zimních a podzimních měsíců vůbec. Vůně jablka se skořicí jakoby měla moc zahřát nás na těle i na duši, její zvláštní, elegantní nádech je pro dlouhé zimní večery jako stvořený.

Léto, čas dovolených, které často trávíme nebo alespoň toužíme trávit v exotických destinacích, přeje osvěžujícím vůním cizokrajného ovoce. Vůně citrónu, melounumanga či kiwi s grapefruitem dokážou příjemně osvěžit ve vedrech, povzbudit naši mysl a inspirovat ji k odvážným cestovatelským a jiným plánům.  

Vybíráme vůně podle interiéru

Volbu vůně můžeme podřídit také charakteru místa, kde bude sloužit svému účelu.

Koupelny, toalety a pisoáry určitě uvítají závěsky a sítka do pisoárů výrazných, silných vůní melounucitrónu nebo kiwi s grapefruitem, které efektivně přebijí pach, jenž se na těchto místech zdržuje.

V kancelářích, na pracovištích a v uvítacích sálech zase vyniknou decentnější vůně jako mangojablko se skořicí či oceán. Totéž platí pro elegantně zařízené byty a místnosti, zvláště ty s dřevěným nábytkem.

 

A s vůněmi můžete samozřejmě kouzlit i vy sami! Neváhejte je obměňovat podle momentální nálady nebo očekávané návštěvy.

Interiérové vůně z e-shopu 4toilet.cz pořídíte za bezkonkurenční ceny, a tak se neváhejte vybavit do zásoby!

christmas-2918569_1920