Hadicový obvaz s Dorlastanem, pružný 1 ks

 
Efekt lupa
 
  • 1 z 2

Hadicový obvaz je určen k efektivnímu krytí kůže po aplikaci mastí. Obvaz je trvale elastický, prodyšný a díky nepropustné struktuře tkaniny výborný k překrývání mastí a krémů. Jeho užití znatelně zmírňuje svědění kůže a brání vzniku infekce způsobené rozškrábáním kůže.

1 ks v balení

Cena 300 Kč bez DPH
336 Kč
Značka ABENA
Kategorie Obvazový materiál
Zvolte variantu
ABN 2439 Kód produktu ABN_2439 7,5 cm x 10 m Momentálně nedostupné 336 Kč
300 Kč bez DPH
   
 
Hadicový obvaz slouží k bezproblémovému a efektivnímu krytí kůže po aplikaci mastí a lze jej používat i zvlhčený. Obvaz je trvale elastický, prodyšný a díky nepropustné struktuře tkaniny výborný k překrývání mastí a krémů. Jeho užití znatelně zmírňuje svědění kůže a brání vzniku infekce způsobené rozškrábáním kůže.


Složení:

  • Viskóza 52%
  • Dorlastan 48%


K dispozici ve dvou rozměrech:

  • 5 cm x 10 m/Zelený pruh: Pro chodidla, ruce, běžné velikosti paží a nohou.
  • 7,5 cm x 10 m/Modrý pruh: Pro velké končetiny.

 
Jedná se o zdravotnické prostředky.


O společnosti ABENA:

Dánská firma ABENA byla založena v roce 1980, výrobní zařízení společnosti patří mezi nejnovější a nejpokročilejší v Evropě s neustále vynakládanými investicemi zaměřenými jak na dosažení maximálního pohodlí uživatele, tak i na zvyšování ochrany životního prostředí. Výrobky firmy ABENA se prodávají ve více než 60 zemích po celém světě.

Filosofie a etický kodex společnosti:

Maximální efektivita výroby vzhledem k nejmodernějším technologiím a efektivní logistice. Vysoká kvalita a výborná cena = úspory při používání. Všechny výrobky jsou vyvíjené v úzké spolupráci s ošetřovatelským personálem i koncovými uživateli. ABENA je držitelem této certifikace: Global Compact, Nordic Ecolabel, EU Ecolabel, Astma-Allergi Danmark a dalších. 

ABENA Certifikáty


 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.