Upozornění: Vzhledem k velkému množství objednávek může v současnosti dojít ke zpoždění doručení Vaší objednávky. Za způsobené komplikace se moc omlouváme. Děkujeme za pochopení.

Respirátor FFP2 HO-Comfort černý - 1 ks

 
Efekt lupa
 
  • 1 z 2
Respirátor HO-Comfort třídy FPP2 černý
 
  • Certifikace CE EN 149:2001+A1:2009
  • Tvar pro lepší přilnavost k dospělému obličeji 
  • Tvarovatelná kovová páska v oblasti nosu pro lepší dosah a výtečnou těsnost
  • Materiál: bavlna + netkaná látka
Dostupnost expedice 1- 3 pracovní dny
Cena 17 Kč včetně DPH
17 Kč    
Kód produktu RESP_FFP2_HOCOM
Kategorie Respirátory
 
Respirátor HO-Comfort třídy FPP2 v černé barvě
 
Jednorázový respirátor FFP2 s filtračním efektem min. 95% bránící průniku mikroorganismů (bakterie, viry, spory plísní), jemného prachu a toxických tuhých či kapalných částic zvenku dovnitř a tím chrání dýchací ústrojí uživatele.
 

Neobsahuje výdechový ventil a lze jej tedy použit pro běžné nošení místo látkových roušek avšak s mnohem větší efektivitou.

  • Aktivní filtrace dle certifikace CE EN 149:2001+A1:2009
  • Tvar pro lepší přilnavost k dospělému obličeji 
  • Tvarovatelná páska v oblasti nosu pro lepší dosah a výtečnou těsnost
  • Materiál: bavlna + netkaná látka
  • Barva: černá

 

Baleno po 1 ks v samostatném balení

Návod k použití 

Certifikát

JAK O RESPIRÁTOR PEČOVAT?

Respirátor je jednorázová pomůcka, kterou je třeba po použití nebo po kontaminaci zlikvidovat. Pokud nedojde k poškození respirátoru, pohybuje se doba použitelnosti v řádu hodin, většinou vydrží osmihodinovou směnu. Respirátor lze opakovaně sundat a znovu nasadit, ale je třeba manipulovat s ním tak, aby se člověk nedotýkal přední části a nekontaminoval respirátorem povrchy. Respirátor se ovládá za tkanice či za gumičky. Respirátory nejsou určené k dezinfekci.

SPRÁVNÉ NASAZENÍ MASKY

Před prvním použitím je nutná důkladná hygiena rukou pomocí mýdla a teplé vody. Po umytí rukou přiložte vrchní část respirátoru k obličeji a následně přitlačte na obličej jeho spodní část. Když respirátor dokonale přilne k vaší tváři, upravte elastické popruhy tak, aby ho udržovali v bezpečné poloze. Správně nasazená ochranná maska musí těsně doléhat k obličeji a má zakrývat ústa, nos i bradu. Muži by měli být oholení, protože brada může způsobit netěsnosti. Při snímání masky se dotýkejte pouze popruhů, ne části, která filtruje vzduch.

UCHOVÁVÁNÍ RESPIRÁTORŮ

Ideálním řešením je uzavřít čisté respirátory do uzavíratelné plastové krabice, která byla před vložením respirátorů dezinfikována. Případně lze vložit respirátory do uzavíratelných igelitových sáčků. Pamatujte však, že při jakékoliv manipulaci s čistými respirátory byste měli mít dezinfikované ruce (případně používat jednorázové rukavice). 

Hmotnost 0.02 kg