Upozornění: Vzhledem k velkému množství objednávek může v současnosti dojít ke zpoždění doručení Vaší objednávky. Za způsobené komplikace se moc omlouváme. Děkujeme za pochopení.

Respirátor FFP2 C-Mask bílý - 10 ks

 
Efekt lupa
 
Respirátor C-Mask na ochranu proti Covid-19 s certifikátem, třída FPP2, bílý
 
  • Gumičky bez latexu
  • Ochranný prostředek kategorie III
  • Tvarovatelná kovová páska v oblasti nosu pro lepší dosah a výtečnou těsnost

 

Balení 10 ks.

Dostupnost 1-3 pracovní dny
Cena 99 Kč včetně DPH
99 Kč    
Kód produktu RESP_FFP2_CMASK
Kategorie Respirátory
 
Respirátor C-Mask na ochranu proti Covid-19 s certifikátem v bílé barvě
 

Nově nabízíme polomasku, která odpovídá stupni ochrany FFP2 a byla vyvinuta přímo na ochranu dýchacích cest před nemocí Covid-19.

Anti Covid-19 polomasku na obličeji drží jemné gumičky za uši bez obsahu latexu. Polomaska kryje nos i ústa, přičemž v oblasti nosu lze pro lepší těsnost upravit tvarovatelným nosním páskem. Účinnost je doložena certifikáty.

  • Tvar pro lepší přilnavost k dospělému obličeji 
  • Tvarovatelná páska v oblasti nosu pro lepší dosah a výtečnou těsnost
  • Materiál: vnější netkaný materiál z polypropylenu, vnitřní strana netkaná textilie z polypropylenu, filtrační médium PP mikrovlákno
  • Barva: bílá
  • Balení: 10 ks

 

Certifikát

Prohlášení o shodě

Návod k použití

JAK O RESPIRÁTOR PEČOVAT?

Respirátor je jednorázová pomůcka, kterou je třeba po použití nebo po kontaminaci zlikvidovat. Pokud nedojde k poškození respirátoru, pohybuje se doba použitelnosti v řádu hodin, většinou vydrží osmihodinovou směnu. Respirátor lze opakovaně sundat a znovu nasadit, ale je třeba manipulovat s ním tak, aby se člověk nedotýkal přední části a nekontaminoval respirátorem povrchy. Respirátor se ovládá za tkanice či za gumičky. Respirátory nejsou určené k dezinfekci.

SPRÁVNÉ NASAZENÍ MASKY

Před prvním použitím je nutná důkladná hygiena rukou pomocí mýdla a teplé vody. Po umytí rukou přiložte vrchní část respirátoru k obličeji a následně přitlačte na obličej jeho spodní část. Když respirátor dokonale přilne k vaší tváři, upravte elastické popruhy tak, aby ho udržovali v bezpečné poloze. Správně nasazená ochranná maska musí těsně doléhat k obličeji a má zakrývat ústa, nos i bradu. Muži by měli být oholení, protože brada může způsobit netěsnosti. Při snímání masky se dotýkejte pouze popruhů, ne části, která filtruje vzduch.

UCHOVÁVÁNÍ RESPIRÁTORŮ

Ideálním řešením je uzavřít čisté respirátory do uzavíratelné plastové krabice, která byla před vložením respirátorů dezinfikována. Případně lze vložit respirátory do uzavíratelných igelitových sáčků. Pamatujte však, že při jakékoliv manipulaci s čistými respirátory byste měli mít dezinfikované ruce (případně používat jednorázové rukavice). 

Hmotnost 0.2 kg