Dezinfekce ozonem CLEANER UP

 

Ozonová dezinfekce CLEANER UP je systém do systémových stropnic. Zařízení je navrženo pro dezinfekci komerčních prostor s integrací do systémových stropnic.

Dostupnost Na objednávku
Cena 67 499 Kč bez DPH
81 673,79 Kč    
Kód produktu OZON5
Značka OZON CLEANER
Kategorie Ozonové dezinfekční čističe
 

Ozonová dezinfekce CLEANER UP je systém do systémových stropnic. Zařízení je navrženo pro dezinfekci komerčních prostor s integrací do systémových stropnic. Ozonový generátor slouží k dezinfekci a odstranění corona virů, bakterií, formaldehydu, benzenu, toluenu či zápachu z cigaret nebo zvířat. 

Nepřítomnost personálu, jednoduchá instalace a spuštění dle programu v noci patří k hlavním výhodám tohoto dezinfekčního zařízení. Zařízení disponuje možností manuálně aktivovat zpožďovat pro odchod a bezpečné spuštění cyklu opět v noci.

Doprava a montáž je zahrnuta v ceně. 

Výhodou je noční provoz dle programu, kdy večer odcházíte ráno přicházíte a vše je dezinfikováno. 

Ozonový generátor slouží k dezinfekci a odstranění corona virů, bakterií, formaldehydu, benzenu, toluenu či zápachu z cigaret nebo zvířat. Po aplikaci se ozon sám rozloží. Nezbude po něm žádný zápach a budete opět dýchat čerstvý vzduch. Ozonové generátory produkují toxický plyn ozon O₃, který je běžnou složkou zemské atmosféry. Ozon je záměrně vyráběn a využíván pro různé průmyslové účely a je přirozeně produkován z kyslíku a to ultrafialovým zářením nebo elektrickým výbojem.

Snímek obrazovky 2020-12-02 132707

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.