Dezinfekce ozonem CLEANER PRO I

 

Ozonová dezinfekce CLEANER PRO I je vhodná pro plošnou dezinfekci uzavřených prostor, kanceláří a hal. Zařízení je navrženo primárně pro průmyslové použití, je jednoduché na obsluhu a cyklus dezinfekce je řízen mikropočítačem.

Dostupnost Na objednávku
Cena 144 835,79 Kč včetně DPH
119 699 Kč    
Kód produktu OZON2
Značka OZON CLEANER
Kategorie Ozonové dezinfekční čističe
 

Ozonová dezinfekce CLEANER PRO I je vhodná pro plošnou dezinfekci uzavřených prostor, kanceláří a hal. Zařízení je navrženo primárně pro průmyslové použití, je jednoduché na obsluhu a cyklus dezinfekce je řízen mikropočítačem. Ozonový generátor slouží k dezinfekci a odstranění corona virů, bakterií, formaldehydu, benzenu, toluenu či zápachu z cigaret nebo zvířat.

V závislosti na velikosti prostoru je vypočten nejnutnější čas pro efektivní dezinfekci. Generátor vytváří O₃ a při dosažení požadované koncentrace se spouští pouze větrací systém, který zajišťuje cirkulaci generovaného plynu pro dezinfekci. Celé zařízení je navrženo tak, aby minimalizovalo množství generovaného plynu a zároveň splnilo 100% efektivitu. Hlavní výhodou je skutečné nastavení cyklu.

Zařízení je koncipováno jako modulární systém. Na základě vašich požadavků je možné přichystat určitý počet zařízení a naprogramovat je tak, aby jejich výkonnost pokryla maximálně požadovaný prostor a zajistila dezinfekci prostoru v co nejkratším čase.

Zařízení je navrženo tak, aby bylo maximálně bezpečné.

Nejvhodnější pro dezinfekci:

  • kanceláří
  • hal
  • uzavřených prostor

 

Doprava je zahrnuta v ceně.

Ozonový generátor slouží k dezinfekci a odstranění corona virů, bakterií, formaldehydu, benzenu, toluenu či zápachu z cigaret nebo zvířat. Po aplikaci se ozon sám rozloží. Nezbude po něm žádný zápach a budete opět dýchat čerstvý vzduch. Ozonové generátory produkují toxický plyn ozon O₃, který je běžnou složkou zemské atmosféry. Ozon je záměrně vyráběn a využíván pro různé průmyslové účely a je přirozeně produkován z kyslíku a to ultrafialovým zářením nebo elektrickým výbojem.

Snímek obrazovky 2020-12-02 132707