Dezinfekce ozonem CLEANER MASKS

 
Efekt lupa
 
  • 1 z 2

Ozonová dezinfekce CLEANER MASKS je vhodná pro dezinfekci použitých ROUŠEK. Zařízení je vhodné pro dezinfekci použitých roušek před jejich fyzickou likvidací, čímž řeší problém s nakládáním s kontaminovaným odpadem.

Dostupnost Na objednávku
Cena 233 299 Kč bez DPH
282 291,79 Kč    
Kód produktu OZON4
Značka OZON CLEANER
Kategorie Ozonové dezinfekční čističe
 

Ozonová dezinfekce CLEANER MASKS je vhodná pro dezinfekci použitých ROUŠEK. Zařízení je vhodné pro dezinfekci použitých roušek před jejich fyzickou likvidací, čímž řeší problém s nakládáním s kontaminovaným odpadem. Ozonový generátor slouží k dezinfekci a odstranění corona virů, bakterií, formaldehydu, benzenu, toluenu či zápachu z cigaret nebo zvířat. 

Vyhazování použitých roušek do komunálního odpadu šíří riziko nákazy. Vzhledem k doporučení měnit jednorázové roušky co 2 hodiny nabývá otázka likvidace na důležitosti.

Do přístroje je možno vhazovat již použité roušky do naplnění kapacity (cca 1000 ks roušek). Jednoduchým otočením klíčku dojde k uzavření boxu a proběhne čistící proces pomoci O₃.  Po naplnění dojde k automatizovanému procesu dezinfekce. V dalším kroku dojde k odvětrávání a nucenému oběhu plynu v zařízení, kde pomocí uhlíkových filtrů dojde ke zpětnému rozpadu O₃ na O₂. Po skončení dezinfekce se roušky automatizovaně přesunou do plastového pytle, který je umístěn pod přístrojem.

Ozonový generátor slouží k dezinfekci a odstranění corona virů, bakterií, formaldehydu, benzenu, toluenu či zápachu z cigaret nebo zvířat. Po aplikaci se ozon sám rozloží. Nezbude po něm žádný zápach a budete opět dýchat čerstvý vzduch. Ozonové generátory produkují toxický plyn ozon O₃, který je běžnou složkou zemské atmosféry. Ozon je záměrně vyráběn a využíván pro různé průmyslové účely a je přirozeně produkován z kyslíku a to ultrafialovým zářením nebo elektrickým výbojem.

Doprava je zahrnuta v ceně. 

Výhody:

  • 100% garance dezinfekce
  • Automatický proces a kontrola
  • Úspora a garance likvidace kontaminovaného odpadu
  • Zařízení je mobilní
  • Obrana proti všem virům (ne pouze COVID)
  • Není nutné doplňovat chemikálie či jiný spotřební materiál
  • Snadná obsluha (může obsluhovat osoba bez speciálních znalostí - pouze po seznámení s návodem)
  • Rychlá likvidace kontaminovaného odpadu (cca 45 min)

Snímek obrazovky 2020-12-02 145750 

Snímek obrazovky 2020-12-02 132707

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.