Dezinfekce ozonem CLEANER BOX

 
Efekt lupa
 
  • 1 z 4

Ozonová dezinfekce CLEANER box je vhodná pro dezinfekci konkrétních výrobků. Nejčastěji se jedná o roušky, ochranné obleky, šanony, obuv či nákupní tašky.

Dostupnost Na objednávku
Cena 98 000 Kč bez DPH
118 580 Kč    
Kód produktu OZON1
Značka OZON CLEANER
Kategorie Ozonové dezinfekční čističe
 

Dezinfekce ozonem CLEANER BOX je plně automatické zařízení a je vhodný pro dezinfekci konkrétních výrobkůOzonový generátor slouží k dezinfekci a odstranění corona virů, bakterií, formaldehydu, benzenu, toluenu či zápachu z cigaret nebo zvířat. 

Věci, které je potřeba dezinfikovat se jednoduše vloží do boxu, zavřou se víkem a po celém automatickém procesu se vyjmou čisté. Po ukončení dezinfekce se nastavuje zařízení cyklus odbourání vygenerovaného O₃ pomocí uhlíkových filtrů proběhne zrychlený proces návratu ke standardnímu O₂.

Dezinfekční box je řízen mikropočítačem a zajišťuje plně uzavřený cyklus čištění. Celý proces je stavěn na základě kontrolních čidel. Pravidelnou kontrolou úrovně (koncentrace) dezinfekčního plynu je pulzně obnovováno sepnutí generátoru s opětovnou kontrolou úrovně. Čas, který je nutný pro dezinfekci je regulován na nejnutnější minimum. Vypočítání potřebného času závisí na vlhkosti vzduchu, teploty a množství ozonu. Během procesu čištění zařízení nedovolí dvířka otevřít dříve, než je dezinfekce dokončena. 

Zařízení je navrženo tak, aby bylo maximálně bezpečné pro dezinfekci běžně používaných výrobků a to jak v domácnosti, tak v komerční sféře.

Nejvhodnější aplikace:

  • čištění svršků (například ochranných obleků)
  • čištění roušek
  • čištění hraček
  • čištění běžně používaných nástrojů
  • čištění obuvi
  • čištění pracovních nástrojů

 

Doprava je zahrnuta v ceně. 

Ozonový generátor slouží k dezinfekci a odstranění corona virů, bakterií, formaldehydu, benzenu, toluenu či zápachu z cigaret nebo zvířat. Po aplikaci se ozon sám rozloží. Nezbude po něm žádný zápach a budete opět dýchat čerstvý vzduch. Ozonové generátory produkují toxický plyn ozon O₃, který je běžnou složkou zemské atmosféry. Ozon je záměrně vyráběn a využíván pro různé průmyslové účely a je přirozeně produkován z kyslíku a to ultrafialovým zářením nebo elektrickým výbojem.

Snímek obrazovky 2020-12-02 132707

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.