Dezinfekce na doma i do práce

 

Správné hygienické návyky patří k hlavním preventivním opatřením, která nás chrání před viry, bakteriemi a dalšími mikroorganismy. A právě mytí a dezinfekce rukou mají v tomto zásadní roli.

Poradíme vám, jak vybrat dezinfekci na pracoviště i pro osobní účely, a přidáme tipy na produkty šetrné pro vaši pokožku.

Jak vybrat účinnou a šetrnou dezinfekci

S příchodem COVID-19 a pandemie se stalo používání antibakteriálních gelů a mýdel na ruce povinným rituálem doma, v práci, na cestách i na nákupech. Výběr správného prostředku tak nově musí řešit nejen domácnosti, ale hlavně firmy, podniky a státní správa.

1)   Vybíráme dezinfekci na pracoviště, do restaurace a dalších prostor

Kanceláře, úřady, obchody, restaurace, hotely a další zařízení musí disponovat dezinfekčními prostředky pro ochranu svých zaměstnanců, klientů nebo návštěvníků.

Bezdotykové dávkovače dezinfekce jsou nejoblíbenější volbou, jelikož zaručují spolehlivou, účinnou ochranu pracovníkům i návštěvníkům, a navíc nabízí finančně i ekologicky šetrný provoz. Naše dávkovače disponují chytrým, senzorovým ovládáním a nádobou pro tekutou, gelovou i pěnovou náplň. Výhodou je bezdotykové, tj. 100% hygienické dávkování, které brání plýtvání vodou, a dlouhá výdrž baterií.

Dávkovače buďto přišroubujete na zeď, anebo umístíte na potřebné místo s pomocí speciálního stojanu na dávkovač.

Sanitární gely s pumpičkou představují optimální řešení do jednotlivých kanceláří, ale i pro toalety, kuchyňky, vstupy do obchodů a další místa.

Nepřehlédněte – výhodná balení dezinfekce po 3 a 5 litrech!

2)   Dezinfekce na doma, na cesty i na nákup

Sanitární gely, vlhčené ubrousky a antibakteriální spreje jsou ideálními pomocníky v MHD, na dovolené, ve škole, v supermarketech a všude tam, kde hrozí riziko nákazy, domácnost nevyjímaje.

Praktická balení gelu o objemu 50 a 100 ml snadno vložíte do kapsy či kabelky nebo je připnete na batoh s pomocí karabiny.

Vlhčené ubrousky s antibakteriální složkou vám zajistí čistotu, dezinfekci, ale i komfort a příjemnou vůni kdykoli a kdekoli.

A protože se viry přenášejí také kontaktem s věcmi denní potřeby – typicky volant auta, psací stůl, sedadlo v autobuse atd. – vybavte se dezinfekčním sprejem a aplikujte jej na používané předměty a plochy.

Není dezinfekce jako dezinfekce – co by volila vaše pokožka?

Pravidelná aplikace dezinfekce sice chrání před viry a bakteriemi, ale zároveň zatěžuje naši pokožku. Aby nezpůsobily více škody než užitku, doporučujeme vybírat kvalitní, šetrné produkty s přírodními složkami.

Do nabídky jsme proto zařadili sanitární gely s aloe vera, jojobovým olejem, heřmánkem, tea tree či stříbrnými ionty, jež poskytnou vašim rukám nejen ochranu proti virům, ale současně péči, hydrataci, svěží vůni a příjemný pocit!

Z Ostravy do celého Česka – kompletní portfolio dezinfekce, roušek a respirátorů

V e-shopu 4toilet.cz najdete rozšířenou nabídku produktů pro dezinfekci – včetně sanitárních gelů, krémů, ubrousků, senzorových dávkovačů – a dále roušky, respirátory, ochranné štíty a rukavice. Jsme připraveni zásobovat vaši firmu i domácnost kvalitními výrobky za ty nejvýhodnější ceny.

hand-washing-4996474_1920