Čisticí prostředek na kuchyně se stříbrem

 
Efekt lupa
 
  • 1 z 2

Čisticí prostředek do kuchyní na mastné skvrny s aktivním stříbrem a osvěžující vůní kalifornského citrónu.

Vysoce účinný čisticí prostředek je určen speciálně do kuchyní. Je vhodný k mytí kuchyňských desek, linek, vybavení kuchyně, hladkých kuchyňských povrchů, skříněk, dřezů, sporáků, digestoří, obkladů za sporákem či troubou a všech míst, kde se tvoří mastnota. Důkladně vyčistí veškeré mastné skvrny. Prostředek je navíc bez parabenů.

  • Vysoce účinný čisticí kuchyňský prostředek na mastné skvrny
  • S obsahem částic aktivního stříbra, bez parabenů
  • Velmi příjemná a osvěžující vůně kalifornského citrónu
  • Obsah: 500 ml
Dostupnost Momentálně nedostupné
Cena 106,61 Kč bez DPH
129 Kč    
Kód produktu GULTIO_KUCHYN
Značka GULTIO
Kategorie Čisticí prostředky
 
Čisticí prostředek do kuchyní na mastné skvrny s aktivním stříbrem a osvěžující vůní kalifornského citrónu. Vysoce účinný čisticí přípravek je určen speciálně do kuchyní. Je vhodný k mytí kuchyňských desek, linek, vybavení kuchyně, hladkých kuchyňských povrchů, skříněk, dřezů, sporáků, digestoří, obkladů za sporákem či troubou a všech míst, kde se tvoří mastnota. Důkladně vyčistí veškeré mastné skvrny a tím zajistí dokonale čistotu kuchyň.

  • Vysoce účinný čisticí kuchyňský prostředek na mastné skvrny
  • S obsahem částic aktivního stříbra, bez parabenů
  • Velmi příjemná a osvěžující vůně kalifornského citrónu
  • Obsah: 500 ml


Dávkování prostředku: 2-4 uzávěrky na 10 l vody. Doporučujeme nanášet pomocí láhve s rozprašovačem.

Složení: Obsahuje 5-15% Aniontové povrchově aktivní látky, < 5% 1-Butoxy-propan-2-ol, Tetrasodium EDTA, parfém, barvivo, pomocné látky, Methylisothiazolinone, Methylchloroisothiazolinone, Magnesium Nitrate, Magnesium Chloride, Citral, Citranellol, Geraniol, Limonene.

Nebezpečí: H318 Způsobuje vážné poškození očí. H315 Dráždí kůži. H412 Škodlivý pro vodní organismy s dlouhodobými účinky. P102 Uchovávejte mimo dosah dětí. P280 Používejte ochranné rukavice/ochranný oděv/ochranné brýle/obličejový štít. P273 Zabraňte uvolnění do životního prostředí. P305+P351+P338 PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. P302+P352 PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím mýdla a vody. P501 Obsah/nádobku likvidujte v souladu s národními předpisy.

Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o přípravku. Klasifikován jako nebezpečný.

Bezpečnostní list


Čisticí prostředky GULTIO

Díky super odmašťovací receptuře efektivně odstraňují odolnou špínu a zaručují dokonalé umytí a vysoký lesk. Tyto vlastnosti oceníte při čištění kuchyňských desek, linek, vybavení kuchyně, hladkých kuchyňských povrchů, skříněk, dřezů, sporáků, digestoří, obkladů za sporákem či troubou a všech míst, kde se tvoří mastnota. Všechny čisticí prostředky provoní domácnost vůní čerstvých citrusů. Gultio čisticí prostředky obsahují uklidňující a zjemňující složky. Jsou praktické, ekologické a nejsou testovány na zvířatech. Vhodné jsou jak pro úklid v domácnostech, tak na pracovištích. Ekologické čisticí prostředky značky Gultio jsou vyrobeny na rostlinné a minerální bázi. Jako u všech produktů této značky jsou založeny na ověřených vlastnostech stříbra. 


Hmotnost 0.57 kg
Obsah 500 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.