Vážení zákazníci, z důvodu epidemie jsou až do odvolání u nás na pobočce v Ostravě - Třebovicích zrušeny osobní odběry zboží. Jedná se pouze o preventivní opatření. Nadále u nás pracujeme a objednávky přijímáme. Objednávky Vám rádi doručíme prostřednictvím našich externích přepravců až k Vám domů. Děkujeme za pochopení, tým 4toilet.cz

5 důvodů proč používat interiérové vůně

Vonné závěsky do interiéru, závěsné vůně na wc a vonná sítka do pisoáru patří mezi interiérové vůně, které jsou i v Česku oblíbenými pomůckami, které zpříjemňují náš pobyt na pracovišti, v restauraci, kanceláři, autě, ale i v domácím prostředí.

A pokud váš nos pátrá po libých vůních marně, seznamte se s 5 dobrými důvody, proč si provonět interiér!

1. Vůně tvoří image

Nepodceňujte účinky vůně na lidské čichové ústrojí! Příjemná vůně spoluutváří celkový dojem z vaší restaurace, pracoviště, kanceláře, ale i bytu, kam zavítá rodinná návštěva. Správně zvolená interiérová vůně může být neviditelným pomocníkem, zatímco žádná nebo nekvalitní vůně skrytým nepřítelem.

2. Vůně zpříjemňuje život

Je prokázáno, že čichové vjemy ovlivňují naše psychické rozpoložení, tedy to, jak se cítíme. Jinak je nám v místnosti, kde to příjemně voní po skořici a medu, než tam, kde to nevoní vůbec, anebo tak, že si musíme zacpávat nos.

Neváhejte provonět svoji domácnost nebo kancelář a „provoňte“ si život!

3. Vůně rozvíjí fantazii

Vůně jitří naši představivost jako máloco jiného. Film Parfém: Příběh vraha (Perfume: The Story of a Murderer) je toho dobrým příkladem, leč nehodným následování…

Probuďte v sobě inspiraci s cizokrajnými vůněmi citrusu, jablka a skořice, manga, melounu, oceánu nebo kiwi s grapefruitem!

4. Kvalitní interiérové vůně vydrží přes 30 dnů

Na rozdíl od levných vůní z místní drogerie vám budou závěsky 4toilet sloužit minimálně po dobu 30 dní, ale zpravidla déle. Vůně z e-shopu 4toilet.cz se proto vyplatí i finančně!

5. Vůně, které voní i přírodě

Nezbytným požadavkem na kvalitní interiérové vůně je v dnešní době i šetrnost vůči životnímu prostředí. Tyto nároky bezezbytku splňují i závěsky a vonná sítka, které zakoupíte v našem internetovém obchodě.

Všechny naše produkty mají speciální bezpečnostní list a mohou je bezpečně a bez obav používat také alergici, neboť neobsahují žádné škodlivé látky.

 

Objednávejte interiérové vůně za bezkonkurenční ceny a s dopravou zdarma!

 

PROČ NAKOUPIT V NAŠEM E-SHOPU 4TOIlet.CZ?

DOPRAVA SK_60px_2 VUNE VYBER OBJEM2 BEZPECNOST stazeni doc5 bez p